Historie hráče


Sirotek, Čeněk

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fuchs, Matěj
Maléř, Petr
Musil, Petr
Štanderová, Pavla
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Burešová, Ivana0:S7
Davies, Edward2:33
Šrytr, Martin0:S7
Štanderová, Pavla3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kosinka, Josef0:31
Lesk, Jiří0:31
Marek, Rudolf0:S7
Musil, Petr0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Burešová, Ivana3:07
Koskubová, Julie0:S7
Nožičková, Gabriela3:07
Šrytr, Martin0:S7
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Bollech, Josef1:32
Kovalovský, Jan0:31
Maléř, Petr1:32
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kmínek, Roman2:33
Novotný, LukášS:0-1
Novotný, Vladimír0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Bureš, Ondřej3:16
Kačírek, Tomáš3:16
Maléř, Petr0:31
Marek, Rudolf0:S7
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Kalousek, Aleš0:31
Kupka, Luděk0:31
Maléř, Petr0:S7
Novotný, Vladimír1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Marek, RudolfS:S-3
Sodoma, Kamil0:31
Střelka, Valdemar0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Havlíček, Jakub3:25
Kronďák, Petr0:S7
Kupka, Luděk1:32
Raab, Petr0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Koláček, Kryštof0:S7
Maurer, Michal0:31
Raab, Petr0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kronďák, Petr0:31
Kupka, Luděk0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Fuchs, Matěj1:32
Kalousek, Aleš2:33
Klanica, Vladimír3:07
Kmínek, Roman3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Havlíček, Jakub1:32
Jindra, Miroslav3:25
Novotný, LukášS:S-3
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Davies, Edward0:S7
Chmelař, David3:25
Lesk, Jiří3:07
Marek, Rudolf0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Bednarčík, Pavel3:16
Kačírek, Tomáš0:31
Maléř, Petr1:32
Téra, Matouš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Havlíček, Jakub0:31
Jarkovský, Michal1:32
Kupka, Luděk0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Davies, Edward0:S7
Fuchs, Matěj1:32
Havlíček, Jakub1:32
Chmelař, David2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Jarkovský, Michal0:31
Kačírek, Tomáš1:32
Kmínek, Roman3:16
Musil, Petr3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Davies, Edward2:33
Fuchs, Matěj2:33
Chmelař, David3:25
Uncajtik, Jan2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Hebelka, Aleš1:32
Kačírek, Tomáš0:S7
Novotný, Vladimír0:31
Švanse, Adam0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Jarkovský, Michal0:31
Lesk, Jiří3:25
Maléř, Petr0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Chmelař, David0:31
Jindra, Miroslav3:25
Kačírek, Tomáš3:25
Uncajtik, Jan2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Maléř, Petr2:33
Neugebauerova, Iveta0:S7
Paulišová, Kateřina3:25

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují