Historie hráče


Maurer, Michal

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fajta, Václav
Novotný, Lukáš
Raab, Petr
Vlček, Jan
Žďárek, Roman
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Brebera, Martin3:07
Kosinka, Josef1:32
Kovalovský, Jan3:07
Maléř, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Koláček, Kryštof2:33
Krnáč, Pavel1:32
Sedláček, David0:31
Sodoma, Kamil1:32
Žďárek, Šimon0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kupka, Luděk3:07
Marek, Rudolf3:16
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Krnáč, Pavel0:31
Kronďák, Petr2:33
Perrott, James0:31
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Brebera, Martin1:32
Raab, Petr3:16
Sodoma, Kamil3:07
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Hamáček, Michal1:32
Krnáč, Pavel0:31
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Brebera, Martin3:25
Fuchs, Matěj3:16
Kmínek, Roman3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Hamáček, MichalS:0-1
Krnáč, PavelS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Breznay, JanS:0-1
Sedláček, David0:31
Vlček, Jan0:S7
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Koláček, Kryštof0:S7
Raab, Petr3:16
Sirotek, Čeněk3:07
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Hamáček, Michal0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Sodoma, Kamil3:25
Vlček, Jan3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kupka, Luděk3:25
Marek, Rudolf0:S7
Neškrabal, Milan3:07
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Hamáček, Michal1:32
Kmínek, Roman3:07
Souček, Tomáš0:31
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Cvrček, Jiří0:S7
Fajta, Václav0:31
Sembdner, Michal 1:32
Vlček, Jan1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Kupka, Luděk3:07
Novotný, Vladimír3:07
Raab, Petr3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Hamáček, Michal1:32
Hebelka, Aleš0:S7
Koláček, Kryštof0:31
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Brebera, Martin3:16
Kupka, Luděk3:16
Marek, Rudolf0:S7
Raab, Petr0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Krnáč, Pavel0:31
Kronďák, Petr2:33
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Fajta, Václav0:31
Marek, Rudolf0:S7
Raab, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Kupka, LuděkS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Brebera, Martin3:16
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej0:31
Souček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Koláček, Kryštof1:32
Kronďák, Petr1:32
Raab, Petr3:25
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Cvrček, Jiří1:32
Neškrabal, Milan1:32
Sembdner, Michal 3:25
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Koláček, KryštofS:S-3
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:16
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Cvrček, Jiří3:25
Fajta, Václav2:33
Skuhrovec, Stanislav1:32
Sodoma, Kamil0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kosinka, Josef3:16
Kronďák, Petr2:33
Mašín, Ondřej3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Marek, Rudolf0:S7
Neškrabal, Milan1:32
Sodoma, Kamil3:16
Souček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Kosinka, Josef2:33
Mašín, Ondřej1:32
Prokop, Milan0:S7
Raab, Petr3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Marek, RudolfS:S-3
Mašín, Ondřej0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kosinka, Josef0:S7
Neškrabal, Milan2:33
Prokop, Milan1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Kronďák, Petr2:33
Novák, Michal3:25
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Fajta, Václav2:33
Hepnarová, Vendula3:25
Krnáč, Pavel1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Jarkovský, Michal3:07
Marek, Rudolf0:S7
Mašín, Ondřej2:33
Raab, Petr3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Breznay, Jan0:31
Bujárek, Miloš0:31
Fajta, Václav1:32
Koláček, Kryštof1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Kočí, Radek0:S7
Neškrabal, Milan1:32
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Hebelka, Aleš3:07
Kosinka, Josef3:25
Kupka, Luděk3:16
Prokop, Milan3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Kočí, Radek0:31
Kronďák, Petr3:16
Sedláček, David0:31
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kočí, RadekS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Novotný, Lukáš0:S7
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Kronďák, Petr2:33
Mašín, Ondřej0:S7
Neškrabal, Milan0:31
Souček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Kosinka, Josef1:32
Marek, Rudolf3:07
Novák, Michal3:16
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Bujárek, MilošS:0-1
Fajta, VáclavS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Mašín, OndřejS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Krnáč, Pavel0:S7
Neškrabal, Milan1:32
Petrilák, Daniel2:33
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Frátrik, Josef3:07
Novák, Michal3:16
Střelka, Valdemar3:07
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Koláček, Kryštof1:32
Neškrabal, Milan2:33
Souček, Tomáš1:32
Tamer, Seif1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Kočí, Radek3:25
Kuta, Pavel0:31
Petriláková, Patricie0:S7
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Jirsák, Pavel0:S7
Konáš, Radek2:33
Mašín, Ondřej0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Konáš, Radek0:S7
Marek, Rudolf0:S7
Mašín, Ondřej3:16
Raab, Petr2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Jirsák, Pavel0:31
Novák, Michal3:07
Petriláková, Patricie3:07
Prokop, Milan0:S7
Suchý, Aleš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Koláček, Kryštof0:31
Mašín, Ondřej1:32
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Frýdl, František3:07
Konáš, Radek0:S7
Raab, Petr3:16
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Cvrček, Jiří0:31
Fajta, Václav0:31
Neškrabal, Milan1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Kosinka, Josef0:S7
Prokop, Milan0:S7
Sembdner, Michal 3:16
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Konáš, Radek3:07
Mašín, OndřejS:0-1
Raab, Petr3:16
Suchý, AlešS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Barvínek, Milan3:07
Hebelka, Aleš3:07
Kosinka, Josef1:32
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Jedlička, RobertS:0-1
Kiefmann, Marcel1:32
Kosinka, JosefS:0-1
Vedralová, Eva0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Kočí, RadekS:0-1
Konáš, RadekS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Střítecký, Vít S:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Konáš, RadekS:0-1
Skuhrovec, Stanislav2:33
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Dušek, Zdeněk3:16
Jedlička, Robert0:31
Kočí, Radek3:07
Raab, Petr3:07
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Jirsák, Pavel0:31
Kosinka, Josef0:S7
Prokop, Milan2:33
Sembdner, Michal S:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Kočí, Radek0:31
Střelka, Valdemar3:16
Střítecký, Vít 0:31
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Jirsák, Pavel0:31
Kosinka, Josef1:32
Mašín, Ondřej3:07
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Boháč, Jan3:16
Novák, Michal3:07
Truneček, Tomáš2:33
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Horák, Aleš2:33
Koláček, KryštofS:0-1
Střítecký, Vít S:0-1
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Farrag, Mohamed0:S7
Kosinka, Josef0:31
Mašín, Ondřej3:07
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Frýdl, František2:33
Kočí, Radek1:32
Truneček, Tomáš3:25
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Döring, Robert3:25
Kafka, Pavel1:32
Marek, Rudolf2:33
Mašín, Ondřej2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Horák, Pavel0:S7
Kábrt, Martin3:25
Skuhrovec, Stanislav0:31
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kočí, Radek3:16
Mašín, Ondřej3:07
Prokop, Milan3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Horák, Aleš0:31
Konáš, Radek0:31
Skuhrovec, Stanislav1:32
Stárek, Tomáš2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Fajta jr., Václav0:S7
Jedlička, Robert0:31
Stárek, Tomáš3:16
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kosinka, Josef1:32
Kovalovský, Jan3:07
Menoušek , Standa 0:S7
Novák, Michal3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Jedlička, Robert0:31
Kafka, Pavel3:16
Kočí, Radek3:25
Zloch, Roman3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Frýdl, František3:16
Novák, Michal3:16
Prokop, Milan3:16
Suchý, Aleš3:16
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Maják, Jakub0:S7
Novotný, LukášS:S-3
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 15
Bodů za skupinu : 10
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Hlavička , Tomáš 0:S7
Richter , Štěpán 0:S7
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Boháč, Jan3:16
Kovalovský, Jan3:25
Mašín, Ondřej1:32
Novák, Jiří3:07
Prokop, Milan3:16
Skupina 15
Bodů za skupinu : 10
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Burešová, Ivana0:S7
Hlavička , Tomáš 0:S7
Petrů , Tomáš 0:S7
Svodoba, Marek0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
20111
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
2572
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
2348
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
1069
8. ročník, 1. turnaj, 1. 6. 2013
781
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
2333