Historie hráče


Hamáček, Michal

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Belada, David
Perrott, James0:31
Sedláček, David2:33
Žďárek, Šimon3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Krnáč, Pavel0:S7
Sedláček, David3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Vlček, Jan0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Krnáč, Pavel3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Trpkoš, Martin3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Belada, David1:32
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel3:07
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fajta, Václav0:S7
Krnáč, Pavel3:25
Skuhrovec, Stanislav3:16
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Belada, David0:31
Perrott, James0:31
Souček, Tomáš3:07
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Fajta, Václav0:S7
Koláček, Kryštof2:33
Kronďák, Petr3:07
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Belada, David1:32
Kuta, Pavel3:16
Sedláček, David0:31
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fajta, Václav3:07
Koláček, Kryštof3:07
Sembdner, Michal 3:16
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Krnáč, PavelS:S-3
Maurer, Michal3:16
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Perrott, James0:31
Skuhrovec, Stanislav3:16
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Krnáč, Pavel0:31
Maurer, Michal0:S7
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Brebera, Martin3:16
Perrott, James0:31
Souček, Tomáš1:32
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Breznay, Jan0:31
Krnáč, Pavel0:31
Přibyl, Libor0:31
Sedláček, David2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Maurer, Michal3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Sodoma, Kamil3:07
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav2:33
Střelka, Valdemar3:07
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Kmínek, Roman3:07
Maurer, Michal3:16
Souček, Tomáš1:32
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Kuta, Pavel0:31
Přibyl, Libor0:31
Skuhrovec, Stanislav1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Brebera, Martin3:07
Sembdner, Michal 3:07
Souček, Tomáš3:16
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Hebelka, Aleš0:S7
Koláček, Kryštof1:32
Maurer, Michal3:16
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Sembdner, Michal 0:31
Sodoma, Kamil3:07
Souček, Tomáš1:32
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Davies, Edward3:07
Marek, Rudolf3:16
Novotný, Lukáš3:16
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Burešová, Ivana0:S7
Kačírek, Tomáš3:07
Lesk, Jiří3:07
Maléř, Petr3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Burešová, Ivana3:07
Lesk, Jiří3:07
Maléř, Petr3:16

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 4. turnaj, 5. 6. 2020
12110
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
9149
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1192
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
1789
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
880
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
1797
12. ročník, 4. turnaj, 19. 1. 2018
724