Historie hráče


Souček, Tomáš

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 30. 4. 2020
Bollech, Josef
Kupka, Luděk
Sembdner, Michal
Žďárek, Roman
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Bollech, Josef3:16
Kosinka, Josef0:S7
Krnáč, Pavel1:32
Sedláček, David0:31
Žďárek, Šimon0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Koláček, Kryštof0:31
Kronďák, Petr0:S7
Kuta, Pavel2:33
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Belada, David0:31
Hamáček, Michal0:31
Perrott, James0:31
Trpkoš, MartinS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel0:S7
Novotný, Lukáš3:07
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Brebera, Martin3:07
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Koláček, Kryštof2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Krnáč, Pavel1:32
Kuta, Pavel2:33
Sedláček, David0:31
Vlček, Jan0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Hamáček, Michal3:16
Krnáč, Pavel2:33
Maurer, Michal3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Koláček, Kryštof1:32
Sedláček, David1:32
Sembdner, Michal 3:25
Sodoma, Kamil3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Kuta, Pavel3:07
Přibyl, Libor0:31
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Brebera, Martin3:07
Hamáček, Michal3:16
Perrott, James0:31
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Hepnar, Ondřej0:31
Sembdner, Michal 3:16
Trpkoš, Martin2:33
Vlček, Jan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kalousek, Aleš3:16
Neškrabal, Milan0:S7
Raab, Petr3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Koláček, Kryštof0:31
Kuta, Pavel1:32
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Hamáček, Michal3:16
Kmínek, Roman3:16
Maurer, Michal3:07
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Krnáč, Pavel0:31
Raab, Petr3:07
Sodoma, Kamil3:16
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Brebera, Martin3:07
Hamáček, Michal1:32
Sembdner, Michal S:0-1
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Cvrček, Jiří3:25
Kuta, Pavel1:32
Přibyl, Libor1:32
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hamáček, Michal3:16
Sembdner, Michal 3:25
Sodoma, Kamil3:07
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kuta, PavelS:0-1
Přibyl, LiborS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Trpkoš, MartinS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Kronďák, Petr3:16
Neškrabal, Milan3:07
Sedláček, David2:33
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Kronďák, Petr2:33
Sedláček, David0:S7
Sembdner, Michal 1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Brebera, Martin3:07
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej3:16
Maurer, Michal3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Fajta, Václav2:33
Martinovský, Petr0:31
Sedláček, David0:31
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kronďák, Petr2:33
Kuta, Pavel2:33
Mašín, Ondřej3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Fajta, Václav3:16
Krnáč, Pavel0:31
Neškrabal, Milan1:32
Vlček, Jan1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kupka, Luděk3:16
Mašín, Ondřej3:07
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Cvrček, Jiří0:31
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Marek, Rudolf0:S7
Maurer, Michal3:07
Neškrabal, Milan3:25
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Cvrček, Jiří0:31
Koláček, Kryštof3:16
Přibyl, Libor0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Koláček, KryštofS:0-1
Novák, MichalS:0-1
Prokop, Milan3:25
Raab, Petr3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Cvrček, Jiří3:16
Kronďák, Petr2:33
Mašín, Ondřej1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Bujárek, Miloš0:31
Fajta, Václav1:32
Kuta, Pavel0:S7
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Hepnar, Ondřej0:31
Koláček, Kryštof3:07
Neškrabal, Milan0:31
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Bujárek, MilošS:S-3
Hepnarová, Vendula3:07
Kosinka, Josef3:16
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Mašín, Ondřej3:07
Prokop, MilanS:0-1
Sembdner, Michal 3:07
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Bujárek, Miloš0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel1:32
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Krnáč, Pavel0:S7
Kronďák, Petr3:07
Marek, Rudolf0:S7
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Bujárek, Miloš0:31
Perrott, James0:31
Petrilák, Daniel1:32
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Kiefmann, Marcel0:31
Koláček, KryštofS:0-1
Krnáč, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Kronďák, Petr3:07
Mašín, Ondřej0:S7
Maurer, Michal3:07
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Cvrček, Jiří2:33
Kiefmann, Marcel0:31
Koláček, Kryštof1:32
Kuta, Pavel2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel3:07
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Cvrček, Jiří3:16
Kiefmann, Marcel1:32
Koláček, Kryštof3:07
Kuta, Pavel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Kočí, Radek3:07
Petrilák, Daniel3:16
Petriláková, Patricie2:33
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Koláček, Kryštof0:31
Maurer, Michal3:16
Neškrabal, Milan3:16
Tamer, SeifS:S-3
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Novotný, Lukáš3:07
Prokop, Milan3:25
Raab, Petr3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Koláček, Kryštof2:33
Neškrabal, Milan0:31
Truneček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Cvrček, Jiří3:16
Jedlička, Robert0:31
Petrilák, Daniel0:31
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:07
Střítecký, Vít 0:S7
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Koláček, Kryštof1:32
Mašín, Ondřej3:07
Maurer, Michal3:16
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Kočí, Radek3:25
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Jirsák, PavelS:0-1
Střítecký, Vít S:0-1
Truneček, TomášS:0-1
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Cvrček, Jiří1:32
Kuta, PavelS:0-1
Mašín, Ondřej3:16
Petrilák, DanielS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Jirsák, Pavel2:33
Kosinka, Josef0:S7
Střítecký, Vít 3:07
Vosáhlo, Pavel0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Kiefmann, Marcel0:31
Kuta, Pavel1:32
Mašín, Ondřej0:S7
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Fajta, Václav3:07
Koláček, Kryštof1:32
Martinovský, Petr1:32
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Breznay, Jan0:S7
Horák, Aleš0:31
Koláček, Kryštof3:25
Martinovský, Petr3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Konáš, Radek3:07
Maurer, Michal3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Cvrček, Jiří3:25
Jirsák, Pavel3:25
Kuta, Pavel1:32
Martinovský, Petr0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Kočí, Radek3:07
Mašín, Ondřej3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Vedralová, Eva3:16
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel1:32
Martinovský, Petr0:31
Petrilák, Daniel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Hepnar, Ondřej0:31
Koláček, Kryštof3:16
Skuhrovec, Stanislav3:25
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Cvrček, Jiří1:32
Jirsák, Pavel1:32
Neškrabal, Milan3:07
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Breznay, Jan0:31
Kuta, Pavel1:32
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Cvrček, Jiří3:16
Jirsák, Pavel3:25
Neškrabal, Milan3:07
Střítecký, Vít 3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kafka, Pavel3:07
Menoušek , Standa 3:07
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Kábrt, Martin3:16
Martinovský, Petr0:31
Prokop, Milan0:31
Stárek, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Cvrček, Jiří3:25
Jedlička, Robert1:32
Neškrabal, Milan2:33
Savický, Petr0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Koláček, Kryštof2:33
Krnáč, Pavel0:31
Kuta, Pavel1:32
Střítecký, Vít 0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Cvrček, Jiří3:07
Neškrabal, Milan3:16
Truneček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Raab, Petr0:S7
Savický, Petr0:31
Skuhrovec, Stanislav3:25
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Jirsák, Pavel0:31
Stárek, Tomáš1:32
Střítecký, Vít 1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Dostál, Jan0:S7
Fajta jr., Václav0:31
Skuhrovec, Stanislav3:25
Vlček, Jan3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Horák, Aleš3:07
Horák, Pavel0:S7
Jirsák, Pavel0:31
Kosinka, Josef0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Cvrček, Jiří3:07
Horák, Aleš2:33
Koláček, Kryštof3:07
Střítecký, Vít 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dlouhý, Radovan0:S7
Kosinka, Josef2:33
Menoušek , Standa 3:07
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Cvrček, Jiří2:33
Dostál, Jan2:33
Raab, Petr2:33
Zábojník, Josef 3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Jirsák, Pavel2:33
Konáš, Radek3:25
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dvořáček, Tomáš2:33
Kosinka, JosefS:S-3
Prokop, Milan3:07
Raab, Petr3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Cvrček, Jiří3:16
Neškrabal, Milan1:32
Střítecký, Vít 0:31
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dvořáček, Tomáš3:25
Kosinka, Josef0:31
Kovalovský, Jan3:07
Mašín, Ondřej3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Cvrček, Jiří0:31
Kočí, Radek3:07
Střítecký, Vít 3:25
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Dostál, Jan0:31
Jirsák, Pavel1:32
Kosinka, Josef1:32
Zábojník, Josef 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Dostál, Jan0:31
Horák, Aleš0:S4
Raab, Petr3:07
Stárek, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Döring, Robert1:32
Truneček, Tomáš1:32
Zábojník, Josef 0:31
Zapadlo, Richard0:S4
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Cvrček, Jiří3:07
Döring, Robert3:07
Raab, Petr3:25
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Cvrček, Jiří3:16
Nguyen, Milan1:32
Petrák, Pavel2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Dostál, Jan1:32
Petrák, Pavel0:S4
Truneček, Tomáš1:32
Zábojník, Josef 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Döring, Robert0:31
Fajta jr., Václav0:31
Stárek, Tomáš3:25
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Petrák, Pavel3:25
Prokop, Milan3:07
Stárek, Tomáš3:16
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Dostál, Jan1:32
Fajta jr., Václav0:31
Petrák, Pavel0:31
Stárek, Tomáš2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Dostál, Jan1:32
Kovalovský, Jan3:16
Novák, Jiří3:07
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Boháč, Jan3:07
Hebelka, Aleš3:16
Jirsák, Pavel2:33
Kárník, Václav0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Dostál, Jan3:16
Nguyen, Milan3:25
Petrák, Pavel1:32
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Boháč, Jan3:07
Hebelka, Aleš3:16
Raab, Petr3:16
Zloch, Roman3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Hladík, Libor0:S7
Nguyen, Milan0:31
Prokeš, Petr3:25
Stárek, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Dlouhý, Radovan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Hladík, Libor0:S7
Stárek, Tomáš0:31
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Dostál, Jan0:31
Fajta jr., Václav1:32
Kosinka, Josef0:31
Stárek, Tomáš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Fajta jr., Václav0:31
Marek, Rudolf3:16
Zapadlo, Richard3:07
Zloch, Roman3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Boháč, Jan3:07
Kormoš, Jan3:25
Novák, Jiří3:25
Zloch, Roman3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Dostál, Jan2:33
Fajta jr., Václav2:33
Novák, Jiří3:25
Zloch, Roman3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Hebelka, Aleš3:16
Klemsa, Roman1:32
Marek, Rudolf3:25
Novák, Michal3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Fajta jr., Václav0:31
Klemsa, Roman1:32
Raab, Petr0:31
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Fajta jr., Václav0:31
Hebelka, Aleš3:07
Prokop, Milan3:16
Zloch, Roman1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Kalenský, Libor0:S7
Kratochvíl, Martin1:32
Petrák, Pavel0:31
Raab, Petr0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Fajta jr., Václav3:07
Langer, Viktor0:S7
Petrák, Pavel0:31
Vogel, Jan3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Hrobský, Michal1:32
Kratochvíl, Martin0:31
Langer, Viktor0:S7
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Blažej, Michal3:16
Fajta jr., Václav3:16
Kratochvíl, Martin0:31
Schlinger, Vlastimil0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Boháč, Jan0:S7
Fajta jr., Václav0:31
Kormoš, Jan0:S7
Musil, Petr3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Fajta jr., Václav3:16
Hebelka, Aleš3:25
Marek, Rudolf3:16
Novák, Jiří3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Fajta jr., Václav1:32
Hebelka, Aleš3:16
Lacek, Pavel0:31
Marek, Rudolf1:32
Stárek, Tomáš0:31
Žitná, Pavla3:07

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
15128
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1387
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
559
13. ročník, 4. turnaj, 5. 4. 2019
1152
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
11111
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
783
12. ročník, 4. turnaj, 19. 1. 2018
528
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
11126
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1278
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1460
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
1772
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
1866
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
1072
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
1272
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
778
8. ročník, 1. turnaj, 1. 6. 2013
1366
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
1851
7. ročník, 2. turnaj, 3. 11. 2012
875
7. ročník, 1. turnaj, 19. 5. 2012
1560
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
2527
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
2136
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
2210
4. ročník, 1. turnaj, 18. 4. 2009
1920
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
2115
3. ročník, 1. turnaj, 13. 4. 2008
151