Historie hráče


Brebera, Martin

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Hepnar, Ondřej
Kuta, Pavel1:32
Sembdner, Michal
Vlček, Jan
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Bollech, Josef3:16
Hepnarová, Vendula3:16
Kosinka, Josef3:25
Sodoma, Kamil3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Kosinka, Josef3:07
Novotný, Lukáš3:25
Raab, Petr3:16
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Kalousek, Aleš3:07
Kovalovský, Jan3:25
Střelka, Valdemar3:07
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Kosinka, Josef2:33
Kovalovský, Jan3:16
Maléř, Petr3:16
Maurer, Michal0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Bollech, Josef1:32
Fajta, Václav0:31
Novotný, Lukáš3:25
Raab, Petr3:07
Žďárek, Roman0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Sembdner, Michal 1:32
Sodoma, Kamil0:31
Střelka, Valdemar0:S7
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Koláček, Kryštof0:31
Souček, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Maurer, Michal3:16
Raab, Petr3:16
Sodoma, Kamil2:33
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Kalousek, Aleš0:S7
Raab, Petr3:25
Sembdner, Michal 0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Fuchs, Matěj3:25
Kmínek, Roman3:16
Maurer, Michal2:33
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof0:31
Kupka, Luděk3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Hamáček, Michal1:32
Perrott, James0:31
Souček, Tomáš0:31
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Kalousek, Aleš3:07
Marek, Rudolf3:16
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Maléř, Petr3:07
Marek, Rudolf2:33
Novotný, Vladimír3:07
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Havlíček, Jakub3:16
Kronďák, Petr3:25
Raab, Petr1:32
Sodoma, Kamil3:25
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Koláček, Kryštof2:33
Sembdner, Michal 1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Fuchs, Matěj3:25
Kmínek, Roman3:07
Kronďák, Petr0:S7
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Hamáček, Michal0:31
Sembdner, Michal 0:31
Souček, Tomáš0:31
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Fuchs, Matěj3:07
Kalousek, Aleš3:16
Neškrabal, Milan1:32
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Kupka, Luděk3:07
Marek, Rudolf3:16
Maurer, Michal1:32
Raab, Petr1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Fajta, Václav1:32
Sembdner, Michal 0:31
Vlček, Jan1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Kupka, Luděk3:07
Novotný, Lukáš3:25
Střelka, Valdemar1:32
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Fajta, Václav0:31
Kalousek, Aleš3:07
Novotný, Lukáš3:07
Raab, Petr1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal1:32
Souček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Hepnarová, Vendula2:33
Kosinka, Josef0:S7
Kupka, Luděk3:16
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof1:32
Marek, Rudolf0:S7
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Hebelka, Aleš0:S7
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej0:31
Sodoma, Kamil3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Kalousek, Aleš3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Střelka, Valdemar1:32
Švanse, Adam3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Hebelka, Aleš3:16
Hepnarová, Vendula1:32
Raab, Petr1:32
Sodoma, Kamil2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:16
Kronďák, Petr1:32
Kuta, Pavel0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Hebelka, Aleš3:07
Kraus, Pavel2:33
Kupka, Luděk2:33
Sodoma, Kamil2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Fuchs, Matěj3:07
Chmelař, David3:07
Jarkovský, Michal3:16
Kuta, Pavel0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Marek, Rudolf1:32
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:16
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Frátrik, Josef3:16
Fuchs, Matěj3:16
Kupka, Luděk2:33
Švanse, Adam3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Bujárek, Miloš0:31
Prokop, Milan2:33
Sodoma, Kamil0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Frátrik, Josef3:07
Fuchs, Matěj0:31
Novák, Michal3:07
Švanse, Adam3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Kosinka, Josef0:31
Kupka, Luděk3:25
Marek, Rudolf0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Fuchs, Matěj3:07
Kupka, Luděk2:33
Novák, Michal3:25
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Buchelt, Jaromír3:07
Hladík, Richard0:S7
Sodoma, Kamil2:33
Švanse, Adam3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Frátrik, Josef3:25
Jarkovský, Michal1:32
Kraus, Pavel0:31
Prokop, Milan0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Hebelka, Aleš1:32
Kraus, Pavel3:16
Mašín, Ondřej0:31
Raab, PetrS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš2:33
Střelka, Valdemar0:31
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Havlíček, Jakub3:16
Jarkovský, Michal3:16
Novotný, Vladimír3:07
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Jechová, Iveta3:07
Kronďák, Petr0:31
Novotný, Lukáš2:33
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Frýdl, František0:31
Havlíček, Jakub1:32
Kosinka, Josef0:31
Švanse, Adam3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Kraus, Pavel2:33
Mikulecký, Stanislav3:07
Semerád, Jan3:07
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Frýdl, František1:32
Jarkovský, Michal1:32
Jiroušková, Jana3:07
Kovalovský, Jan0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Fuchs, Matěj2:33
Kosinka, Josef0:31
Paulišová, Kateřina3:07
Purma, Pavel3:16
Skupina 11
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Burešová, Ivana0:S7
Farrag, Taťána3:07
Hladík, Richard0:S7
Purma, Pavel0:31
Stehlík, František2:33
Tamer, Seif0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
16125
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
1340
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
14100
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
1893
12. ročník, 4. turnaj, 19. 1. 2018
920
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
1011
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
15 - 1646
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
16106