Historie hráče


Novák, Michal

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Prokop, Milan0:31
Raab, Petr3:16
Souček, Tomáš0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Brebera, Martin3:07
Marek, Rudolf2:33
Novotný, Vladimír3:07
Sodoma, Kamil3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Kronďák, Petr1:32
Maurer, Michal2:33
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Jarkovský, Michal3:07
Kosinka, Josef0:S7
Kupka, Luděk3:25
Mašín, Ondřej1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Brebera, Martin0:31
Frátrik, Josef3:07
Fuchs, Matěj3:07
Švanse, Adam0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Hepnarová, Vendula2:33
Kronďák, Petr0:31
Novotný, Lukáš1:32
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Brebera, Martin2:33
Fuchs, Matěj3:07
Kupka, Luděk3:07
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Frátrik, Josef3:16
Hepnarová, Vendula0:31
Novotný, Vladimír3:07
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Hebelka, Aleš0:31
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Lukáš1:32
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Frátrik, Josef2:33
Jarkovský, Michal0:S7
Kupka, Luděk3:25
Novotný, Vladimír1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Brebera, Martin0:31
Novotný, Lukáš1:32
Střelka, Valdemar1:32
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Kosinka, Josef2:33
Marek, Rudolf3:07
Maurer, Michal1:32
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Hebelka, Aleš3:16
Kočí, Radek3:07
Krnáč, Pavel0:31
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Fuchs, Matěj3:07
Jarkovský, Michal3:07
Novotný, Vladimír0:S7
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Frátrik, Josef0:31
Maurer, Michal1:32
Střelka, Valdemar0:31
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Kočí, Radek0:31
Marek, Rudolf3:25
Mašín, Ondřej3:25
Prokop, Milan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Hebelka, Aleš1:32
Jarkovský, Michal3:07
Konáš, Radek0:S7
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Boháč, Jan3:25
Marek, Rudolf3:07
Petriláková, Patricie1:32
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Frýdl, František3:07
Hebelka, Aleš3:16
Kovalovský, Jan3:16
Novotný, Lukáš3:25
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Jirsák, Pavel0:31
Maurer, Michal0:31
Petriláková, Patricie0:31
Prokop, Milan2:33
Suchý, Aleš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Frýdl, František3:25
Fuchs, Matěj0:S7
Hebelka, Aleš2:33
Kraus, Pavel0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Kočí, Radek2:33
Novotný, Lukáš1:32
Souček, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Hebelka, Aleš3:16
Jiroušková, Jana3:07
Marek, Rudolf3:25
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Boháč, Jan2:33
Kočí, Radek1:32
Konáš, Radek0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Hebelka, Aleš3:16
Hlousek, Luboš3:07
Novotný, Vladimír3:07
Silný, Martin3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Boháč, Jan1:32
Jarkovský, Michal3:16
Kočí, Radek2:33
Suchý, Aleš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Barvínek, Milan0:31
Marek, Rudolf3:07
Raab, Petr0:31
Vincent, Oldřich3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Kafka, Pavel0:31
Petriláková, Patricie0:S7
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Jedlička, Robert0:31
Střelka, Valdemar0:31
Střítecký, Vít 0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Bičišťová, Zuzana3:16
Brunclík, Michal0:S7
Marek, Rudolf3:16
Prokeš, Petr3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Boháč, Jan0:31
Hebelka, Aleš3:07
Novotný, Lukáš3:16
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Marek, Rudolf0:31
Petrů , Pavel 3:07
Prokop, Milan0:31
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Brunclík, Michal0:S7
Jánský, Ondřej0:S7
Musil, Petr0:S7
Suchý, Aleš2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Boháč, Jan0:31
Maurer, Michal0:31
Truneček, Tomáš2:33
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Döring, Robert0:S7
Farrag, Mohamed0:S7
Jánský, Ondřej0:S7
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Barvínek, Milan3:16
Boháč, Jan3:07
Konáš, Radek1:32
Pospíšil, Jan3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Boháč, Jan3:25
Döring, Robert0:31
Střelka, Valdemar0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Horák, PavelS:S-3
Kočí, RadekS:0-1
Kosinka, Josef0:31
Menoušek , Standa S:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Boháč, Jan3:16
Konáš, Radek0:S7
Mašín, Ondřej0:31
Vincent, Oldřich2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kutnar , Jiří 0:S7
Novotná , Barbora 3:07
Novotný, Lukáš3:07
Petrů , Pavel 3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Barvínek, MilanS:0-1
Kábrt, MartinS:0-1
Pospíšil, JanS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Horák, Aleš2:33
Mašín, Ondřej1:32
Pospíšil, Jan3:07
Suchý, Aleš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kosinka, JosefS:0-1
Kovalovský, Jan3:25
Maurer, Michal0:31
Menoušek , Standa 0:S7
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Barvínek, Milan0:31
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:25
Zábojník, Josef 0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Frýdl, František3:07
Maurer, Michal1:32
Prokop, Milan3:16
Suchý, Aleš0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Döring, Robert0:31
Kočí, Radek0:31
Kubín, Štěpán3:07
Raab, Petr3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Prokop, Milan3:16
Souček, Jan3:07
Vincent, Oldřich3:25
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Frýdl, František3:07
Kormoš, Jan0:31
Musil, Petr3:16
Petrů , Pavel 3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Boháč, Jan0:31
Hebelka, Aleš1:32
Marek, Rudolf1:32
Menoušek , Standa 0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Hlousek, Luboš3:07
Kormoš, Jan3:16
Novotný, Lukáš3:07
Souček, Jan3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Kormoš, Jan1:32
Kubín, Štěpán3:07
Valík , Ondřej 2:33
Zloch, Roman1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Barvínek, Milan0:31
Kočí, Radek0:31
Novák, Jiří2:33
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Döring, Robert2:33
Dvořáček, Tomáš2:33
Frýdl, František3:16
Raab, Petr0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Boháč, Jan3:07
Kubín, Štěpán3:25
Prokop, Milan1:32
Střítecký, Vít 0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Fiala, Pavel0:S4
Kosinka, Josef0:31
Kovalovský, JanS:S-3
Mašín, Ondřej3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Frýdl, František3:16
Marek, Rudolf3:16
Mašín, Ondřej2:33
Prokop, Milan3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Boháč, Jan3:16
Mašín, Ondřej1:32
Novák, Jiří3:16
Prokeš, Petr3:16
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Novotný, Lukáš3:07
Prokeš, Petr3:25
Vosáhlo, Pavel0:S4
Zloch, Roman2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Barvínek, Milan0:31
Burešová, Ivana0:S4
Kormoš, Jan0:S4
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Frýdl, František2:33
Kočí, Radek1:32
Kormoš, Jan3:25
Mašín, Ondřej1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Mašín, OndřejS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Vlček, JiříS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Hebelka, Aleš1:32
Musil, PetrS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Burešová, Ivana3:07
Kormoš, Jan2:33
Marek, Rudolf0:31
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Frýdl, František0:31
Konáš, RadekS:S-3
Novák, Jiří3:25
Novotný, LukášS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Frýdl, FrantišekS:0-1
Kovalovský, JanS:0-1
Novák, JiříS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Škarpa, JanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Burešová, Ivana0:31
Kormoš, Jan0:31
Střelka, Valdemar1:32
Škarpa, Jan0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Cvrček, Jiří2:33
Marek, Rudolf3:25
Prokop, Milan1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Cvrček, Jiří3:07
Frýdl, František3:07
Hlousek, Luboš0:S7
Novák, Jiří2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Hlousek, Luboš0:S7
Nguyen, Milan0:31
Novák, Jiří3:25
Prokop, Milan1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Hlousek, Luboš2:33
Maixner, Jiří0:31
Musil, Petr3:16
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Dostál, Michal0:31
Hebelka, Aleš1:32
Musil, Petr3:07
Prokop, Milan0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Dostál, David0:S7
Dostál, Michal1:32
Muharem, Sanny0:S7
Rieger, Jaroslav3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Hebelka, Aleš3:07
Klemsa, Roman0:31
Marek, Rudolf3:25
Souček, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Dostál, Jan1:32
Hebelka, Aleš2:33
Hlousek, Luboš3:07
Musil, Petr3:16
Prokop, Milan3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Burešová, IvanaS:S-3
Langer, ViktorS:S-3
Marek, Rudolf3:16
Novák, Jiří3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Fajta jr., VáclavS:0-1
Klemsa, Roman0:31
Prokop, MilanS:0-1
Stárek, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Anděl, Martin0:S7
Novák, Jiří3:16
Prokop, Milan3:07
Zloch, Roman3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Musil, Petr3:07
Prokop, Milan3:25
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Burešová, Ivana3:25
Hebelka, Aleš3:16
Hlousek, Luboš3:07
Marek, Rudolf1:32
Prokop, Milan2:33
Rieger, Jaroslav3:07
Žitná, Pavla3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Hebelka, Aleš3:16
Novák, Jiří1:32
Petrák, Pavel3:25
Prokop, Milan0:31
Rieger, Jaroslav3:07
Žitná, Pavla3:16

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují