Historie hráče


Sembdner, Michal

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Brebera, Martin
Hepnar, Ondřej
Kuta, Pavel
Vlček, Jan
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Kupka, Luděk3:07
Maurer, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:25
Žďárek, Roman0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Bollech, JosefS:S-3
Kupka, LuděkS:S-3
Souček, TomášS:S-3
Žďárek, RomanS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Breznay, Jan0:31
Koláček, Kryštof0:31
Perrott, James0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Bollech, Josef3:16
Kupka, Luděk3:16
Sodoma, Kamil3:25
Vlček, Jan2:33
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Kronďák, Petr2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Brebera, Martin3:16
Sodoma, Kamil3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Krnáč, PavelS:S-3
Kronďák, Petr0:31
Maurer, Michal3:07
Perrott, James0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fajta, Václav3:07
Hamáček, Michal1:32
Koláček, Kryštof1:32
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Brebera, Martin3:07
Kalousek, Aleš0:S7
Raab, Petr0:S7
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Koláček, Kryštof0:31
Sedláček, David0:31
Sodoma, Kamil3:16
Souček, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Hamáček, Michal2:33
Krnáč, Pavel1:32
Maurer, Michal3:07
Raab, Petr3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Fajta, Václav0:S7
Fuchs, Matěj3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Hepnar, Ondřej0:31
Souček, Tomáš1:32
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Fajta, Václav1:32
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel2:33
Sedláček, David1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kupka, Luděk3:16
Marek, Rudolf3:16
Maurer, Michal3:16
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Brebera, Martin3:16
Koláček, Kryštof0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Cvrček, Jiří0:S7
Fajta, Václav0:31
Maurer, Michal3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Brebera, Martin3:07
Hamáček, Michal0:31
Souček, Tomáš0:S7
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Fajta, Václav1:32
Kronďák, Petr2:33
Raab, Petr3:16
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hamáček, Michal3:07
Sodoma, Kamil3:16
Souček, Tomáš2:33
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Brebera, Martin3:07
Fajta, Václav0:31
Vlček, Jan1:32
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Cvrček, Jiří0:31
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel0:S7
Kuta, Pavel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Kronďák, Petr1:32
Sedláček, David0:S7
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Breznay, Jan0:31
Koláček, Kryštof0:31
Kuta, Pavel2:33
Perrott, James0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Fajta, Václav3:25
Martinovský, Petr3:16
Sedláček, David0:31
Souček, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Cvrček, Jiří1:32
Maurer, Michal2:33
Neškrabal, Milan1:32
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Maurer, Michal1:32
Raab, Petr3:16
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Hepnarová, Vendula3:25
Kupka, Luděk3:16
Mašín, Ondřej2:33
Souček, Tomáš3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Bujárek, Miloš0:S7
Kuta, Pavel0:31
Neškrabal, Milan0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Cvrček, Jiří3:25
Fajta, Václav1:32
Kiefmann, Marcel0:31
Mašín, Ondřej3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Kronďák, Petr3:16
Martinovský, Petr0:31
Neškrabal, Milan3:16
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Bujárek, Miloš0:31
Fajta, Václav0:31
Kronďák, Petr0:31
Neškrabal, Milan0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kupka, Luděk3:07
Kuta, Pavel0:S7
Raab, Petr3:07
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Hepnarová, Vendula3:25
Marek, Rudolf3:16
Mašín, Ondřej3:25
Prokop, Milan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Kronďák, Petr1:32
Raab, Petr3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Kraus, Pavel3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Novotný, Vladimír3:07
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Mašín, Ondřej0:31
Prokop, Milan3:25
Skuhrovec, Stanislav1:32
Souček, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Kočí, Radek3:25
Maurer, Michal1:32
Neškrabal, Milan2:33
Raab, Petr3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Krnáč, Pavel0:S7
Kronďák, Petr0:31
Marek, Rudolf3:07
Souček, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Kosinka, JosefS:S-3
Mašín, Ondřej3:16
Neškrabal, Milan1:32
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kočí, Radek3:16
Marek, Rudolf3:07
Maurer, Michal3:16
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof0:31
Kosinka, Josef1:32
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Mašín, Ondřej3:16
Petriláková, Patricie2:33
Skuhrovec, Stanislav3:25
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Cvrček, Jiří0:31
Petrilák, Daniel1:32
Raab, Petr3:16
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Frátrik, Josef3:07
Hebelka, Aleš3:07
Kraus, Pavel3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Kočí, Radek3:25
Petrilák, Daniel1:32
Petriláková, Patricie1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Raab, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav1:32
Truneček, Tomáš3:25
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Hebelka, Aleš3:16
Jarkovský, Michal3:07
Konáš, Radek0:S7
Novák, Michal3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Bujárek, Miloš1:32
Kočí, Radek0:31
Raab, Petr1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Jirsák, PavelS:S-3
Kiefmann, Marcel0:31
Kočí, Radek3:07
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Raab, Petr0:S7
Souček, Tomáš0:31
Střítecký, Vít 0:S7
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Jirsák, Pavel0:S7
Kočí, Radek1:32
Konáš, Radek3:16
Suchý, Aleš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Kosinka, Josef0:S7
Kraus, Pavel3:07
Marek, Rudolf3:07
Prokop, Milan3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Kočí, Radek0:31
Mašín, Ondřej3:25
Raab, Petr0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Kosinka, JosefS:S-3
Maurer, Michal1:32
Prokop, Milan0:S7
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Kafka, Pavel2:33
Kočí, Radek3:07
Marek, Rudolf0:S7
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Jirsák, Pavel0:31
Prokop, Milan1:32
Raab, Petr1:32
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Konáš, Radek0:31
Mašín, Ondřej1:32
Střítecký, Vít 0:31
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Kočí, Radek3:16
Konáš, Radek1:32
Maurer, Michal0:S7
Střítecký, Vít 0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Kosinka, Josef1:32
Kuta, Pavel1:32
Prokop, Milan0:S7
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Kafka, Pavel0:S7
Konáš, Radek3:25
Mašín, Ondřej1:32
Střítecký, Vít 3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Jirsák, PavelS:S-3
Kosinka, Josef0:S7
Maurer, MichalS:S-3
Prokop, Milan3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Konáš, Radek3:07
Mašín, Ondřej2:33
Raab, Petr0:S7
Suchý, Aleš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Kafka, Pavel1:32
Vincent, Oldřich3:16
Vosáhlo, Pavel0:31
Zapadlo, Richard2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta jr., Václav0:S7
Horák, Aleš1:32
Mašín, Ondřej2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Konáš, Radek3:16
Menoušek , Standa 0:S7
Prokop, Milan3:25
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Farrag, Mohamed0:S7
Kosinka, Josef2:33
Mašín, Ondřej1:32
Maurer, Michal1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kosinka, Josef0:31
Marek, Rudolf0:S7
Prokop, Milan0:31
Raab, Petr1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Fajta jr., Václav0:31
Neškrabal, Milan1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Horák, Aleš0:S7
Kafka, Pavel3:16
Kosinka, Josef0:S7
Prokop, Milan1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Döring, Robert0:31
Fajta jr., Václav0:S7
Neškrabal, Milan0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Martinovský, Petr0:31
Raab, Petr3:16
Střelka, Valdemar3:16
Suchý, Aleš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Cvrček, Jiří0:31
Döring, Robert1:32
Konáš, Radek1:32
Kosinka, Josef0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Frýdl, František3:16
Kočí, Radek0:S7
Pospíšil, Jan1:32
Zloch, Roman3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Barvínek, Milan3:07
Novák, Michal2:33
Raab, Petr1:32
Zábojník, Josef 0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Bičišťová, Zuzana0:S7
Hebelka, Aleš3:16
Pospíšil, Jan3:07
Souček, Jan3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Barvínek, Milan1:32
Frýdl, František3:07
Marek, RudolfS:S-3
Vincent, Oldřich2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Kafka, Pavel0:31
Mašín, Ondřej0:31
Raab, Petr0:31
Zloch, Roman3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Hebelka, Aleš3:16
Pospíšil, Jan3:25
Silný, Martin3:07
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Frýdl, František3:25
Jedlička, Robert0:31
Mašín, Ondřej0:31
Souček, Jan3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Hebelka, Aleš2:33
Novák, Jiří2:33
Střelka, Valdemar2:33
Valík , Ondřej 0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Bičišťová, Zuzana3:25
Boháč, Jan2:33
Musil, Petr0:S7
Novotný, Lukáš3:25
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Kormoš, Jan1:32
Kutnar , Jiří 0:S7
Marek, Rudolf3:25
Silný, MartinS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Andrejko, Jan 2:33
Jarkovský, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:07
Petrů , Pavel 3:16
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Kormoš, Jan0:31
Menoušek , Standa S:S-3
Musil, Petr3:07
Vosáhlo, Pavel1:32

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
2594
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1875
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
1828
13. ročník, 4. turnaj, 5. 4. 2019
469
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
1982
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
2139
12. ročník, 4. turnaj, 19. 1. 2018
430
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
424
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
1347
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
11 - 1256
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
10129
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1765
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
1578
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
1954
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
1560
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
2148