Historie hráče


Kuta, Pavel

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 30. 4. 2020
Koláček, Kryštof
Kronďák, Petr
Maurer, Michal
Žďárek, Šimon
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Belada, David0:31
Hamáček, Michal0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Koláček, Kryštof3:07
Kronďák, Petr0:S7
Novotný, Lukáš3:07
Souček, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kmínek, Roman3:07
Kovalovský, Jan3:07
Novotný, Vladimír3:07
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Krnáč, PavelS:S-3
Novotný, LukášS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Belada, David0:31
Hamáček, Michal1:32
Sedláček, David0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Krnáč, Pavel2:33
Sedláček, David0:31
Souček, Tomáš3:25
Vlček, Jan0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fajta, VáclavS:S-3
Koláček, Kryštof3:25
Přibyl, LiborS:S-3
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej2:33
Krnáč, Pavel3:07
Přibyl, Libor0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Přibyl, Libor3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Souček, Tomáš0:31
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Hepnar, Ondřej1:32
Krnáč, Pavel1:32
Přibyl, Libor1:32
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Fajta, Václav3:25
Kronďák, Petr3:16
Skuhrovec, Stanislav3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Přibyl, Libor0:31
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Koláček, Kryštof3:16
Souček, Tomáš3:16
Trpkoš, Martin2:33
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fajta, Václav3:16
Krnáč, Pavel0:31
Neškrabal, Milan3:25
Sedláček, David0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Hamáček, Michal3:07
Přibyl, Libor1:32
Skuhrovec, Stanislav3:16
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Fajta, Václav3:16
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel2:33
Sedláček, David0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Cvrček, Jiří0:31
Přibyl, Libor2:33
Souček, Tomáš3:16
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Koláček, Kryštof3:16
Kronďák, Petr3:25
Neškrabal, Milan2:33
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Přibyl, LiborS:S-3
Skuhrovec, Stanislav2:33
Souček, Tomáš0:S7
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Cvrček, JiříS:S-3
Koláček, Kryštof3:16
Krnáč, Pavel0:S7
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:S7
Krnáč, PavelS:S-3
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Breznay, Jan1:32
Koláček, Kryštof3:25
Perrott, James0:S7
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Hepnar, Ondřej0:31
Krnáč, Pavel3:25
Neškrabal, Milan3:25
Vlček, Jan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kronďák, Petr3:07
Mašín, Ondřej3:25
Souček, Tomáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Hepnar, Ondřej0:31
Martinovský, PetrS:0-1
Sedláček, David0:31
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Přibyl, Libor0:31
Trpkoš, Martin1:32
Vlček, Jan3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Bujárek, Miloš0:S7
Neškrabal, Milan3:07
Sembdner, Michal 3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Brebera, Martin3:07
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:07
Kronďák, Petr3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Hepnarová, VendulaS:0-1
Marek, Rudolf3:07
Novotný, LukášS:S-3
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Brebera, MartinS:0-1
Fuchs, MatějS:0-1
Chmelař, DavidS:0-1
Jarkovský, MichalS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kupka, LuděkS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Bujárek, MilošS:0-1
Fajta, Václav0:31
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Breznay, Jan3:25
Kiefmann, Marcel0:31
Perrott, James1:32
Sedláček, David2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Cvrček, Jiří3:16
Koláček, Kryštof3:25
Kronďák, Petr3:07
Prokop, Milan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Hepnar, Ondřej1:32
Kiefmann, Marcel3:16
Sedláček, David1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Bujárek, Miloš3:16
Hepnar, Ondřej1:32
Petrilák, Daniel3:25
Souček, Tomáš3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:07
Hepnar, Ondřej1:32
Perrott, James0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Cvrček, Jiří3:25
Fajta, Václav2:33
Koláček, KryštofS:S-3
Krnáč, Pavel0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Bujárek, Miloš3:16
Fajta, Václav3:16
Neškrabal, Milan3:25
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Kiefmann, Marcel0:31
Krnáč, Pavel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Cvrček, Jiří3:25
Kiefmann, Marcel1:32
Koláček, Kryštof3:16
Souček, Tomáš3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej2:33
Neškrabal, Milan3:07
Souček, Tomáš0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Cvrček, Jiří3:16
Kiefmann, Marcel3:16
Koláček, Kryštof2:33
Souček, Tomáš3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Breznay, Jan1:32
Kiefmann, Marcel3:25
Krnáč, Pavel3:25
Trpkoš, Martin2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Bujárek, Miloš3:16
Cvrček, Jiří1:32
Kiefmann, Marcel3:25
Petrilák, Daniel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Kočí, Radek3:07
Maurer, Michal3:07
Petriláková, Patricie0:S7
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Cvrček, Jiří2:33
Kiefmann, Marcel3:25
Martinovský, Petr1:32
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej0:31
Krnáč, Pavel2:33
Martinovský, Petr2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Hepnar, Ondřej0:31
Kiefmann, Marcel3:07
Koláček, Kryštof3:16
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Krnáč, Pavel2:33
Martinovský, Petr3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Cvrček, Jiří3:25
Krnáč, Pavel1:32
Vlček, Jan3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej2:33
Martinovský, Petr3:16
Vlček, JanS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Cvrček, Jiří3:16
Mašín, Ondřej3:16
Petrilák, Daniel3:25
Souček, Tomáš0:S7
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej1:32
Krnáč, Pavel1:32
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Kiefmann, Marcel3:16
Mašín, Ondřej3:16
Petrilák, Daniel3:25
Souček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Cvrček, Jiří2:33
Jirsák, Pavel0:S7
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Cvrček, Jiří2:33
Jedlička, Robert3:16
Mašín, Ondřej3:07
Skuhrovec, Stanislav3:16
Vedralová, Eva0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Kosinka, JosefS:S-3
Prokop, Milan0:S7
Sembdner, Michal 3:16
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Cvrček, JiříS:0-1
Jirsák, PavelS:0-1
Martinovský, Petr3:25
Souček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Fajta, Václav1:32
Koláček, Kryštof3:25
Neškrabal, MilanS:S-3
Střítecký, Vít 0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Krnáč, Pavel1:32
Martinovský, Petr2:33
Petrilák, Daniel0:31
Souček, Tomáš3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Breznay, Jan2:33
Cvrček, Jiří3:16
Krnáč, Pavel0:S7
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta, Václav2:33
Koláček, Kryštof3:16
Krnáč, Pavel3:25
Petrilák, Daniel3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Breznay, Jan2:33
Petrilák, Daniel1:32
Souček, Tomáš3:16
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Fajta, Václav3:25
Koláček, Kryštof3:16
Martinovský, Petr3:07
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Fajta, Václav0:S7
Hepnar, Ondřej1:32
Martinovský, Petr0:31
Vlček, Jan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Jedlička, Robert3:25
Krnáč, Pavel0:31
Petrilák, Daniel2:33
Střítecký, Vít 3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav3:07
Krnáč, Pavel1:32
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Koláček, Kryštof3:16
Krnáč, Pavel0:31
Souček, Tomáš3:16
Střítecký, Vít 0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Hepnar, Ondřej1:32
Jedlička, Robert3:16
Petrilák, Daniel3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Breznay, Jan0:31
Jirsák, Pavel0:S7
Petrilák, Daniel1:32
Vlček, Jiří1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Fajta jr., Václav3:16
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel0:S7
Petrilák, Daniel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej2:33
Jirsák, Pavel0:31
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Fajta, Václav1:32
Fajta jr., Václav3:16
Koláček, Kryštof3:07
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Fajta jr., Václav3:25
Krnáč, Pavel0:31
Petrilák, Daniel1:32
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Koláček, Kryštof3:07
Neškrabal, Milan3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Dlouhý, Radovan0:S7
Horák, Aleš3:07
Savický, Petr1:32
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Breznay, Jan1:32
Petrilák, DanielS:S-3
Střítecký, Vít 3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Fajta, Václav0:31
Fajta jr., Václav3:07
Horák, Pavel1:32
Krnáč, Pavel0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Horák, Aleš3:25
Petrilák, Daniel3:25
Skuhrovec, Stanislav3:07
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dostál, Jan3:16
Horák, Pavel1:32
Kárník, Václav2:33
Krnáč, Pavel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Dlouhý, Radovan2:33
Fajta jr., Václav3:16
Jirsák, Pavel3:16
Stárek, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Horák, Pavel2:33
Koláček, Kryštof2:33
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jiří2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Breznay, Jan0:31
Petrilák, Daniel0:S4
Škarda, Jan0:S4
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Breznay, Jan1:32
Fajta jr., Václav3:16
Hepnar, Ondřej3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Dlouhý, Radovan0:31
Fajta, Václav1:32
Hepnar, OndřejS:0-1
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Breznay, Jan1:32
Fajta jr., Václav3:07
Hepnar, Ondřej3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Breznay, Jan0:S4
Koláček, Kryštof0:31
Petrilák, Daniel0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Jirsák, Pavel0:S4
Koláček, Kryštof0:31
Kosinka, JosefS:S-3
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Dostál, Jan3:25
Fajta jr., Václav2:33
Hepnar, Ondřej3:07
Koláček, Kryštof3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Hepnar, OndřejS:S-3
Horák, Pavel2:33
Koláček, Kryštof0:31
Neškrabal, Milan0:31
Svoboda, Lukáš0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Dlouhý, Radovan0:31
Kosinka, Josef3:16
Savický, Petr2:33
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof2:33
Neškrabal, Milan0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Klemsa, Roman3:07
Kosinka, Josef0:S7
Neškrabal, Milan3:25
Savický, Petr0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Hepnar, Ondřej3:25
Kárník, Václav0:S7
Kosinka, Josef1:32
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Kárník, Václav0:S7
Klemsa, Roman2:33
Neškrabal, Milan2:33
Savický, Petr1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel2:33
Neškrabal, Milan3:25
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Jirsák, Pavel3:07
Kárník, Václav2:33
Koláček, Kryštof1:32
Savický, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Döring, Robert0:S7
Mergl, Lukáš2:33
Skuhrovec, Stanislav3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Klemsa, Roman3:07
Kratochvíl, Martin0:S7
Mergl, Lukáš3:25
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Kosinka, Josef2:33
Mergl, Lukáš2:33
Petrilák, Daniel3:07
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Horák, Pavel2:33
Koláček, Kryštof1:32
Neškrabal, Milan0:31
Škarda, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Jirsák, Pavel3:16
Kosinka, Josef0:31
Neškrabal, Milan3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Hrobský, Michal2:33
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel1:32
Mergl, Lukáš3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Hrobský, Michal3:16
Skuhrovec, Stanislav3:25
Truneček, Tomáš3:07
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Koláček, Kryštof1:32
Mergl, Lukáš3:16
Neškrabal, Milan3:25
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Jirsák, Pavel0:S7
Mergl, Lukáš3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Stárek, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Lacek, Pavel3:16
Raab, Petr3:25
Stárek, Tomáš3:16
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Döring, Robert3:25
Horák, Pavel1:32
Mergl, Lukáš0:31
Raab, Petr3:07
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Dostál, David0:S7
Kratochvíl, Martin3:07
Mergl, Lukáš2:33
Zloch, Roman3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Burešová, Ivana3:07
Hlousek, Luboš3:07
Kormoš, Jan3:07
Mergl, Lukáš2:33

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
950
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
1059
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
875
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
884
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
875
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
778
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
1072
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
840