Historie hráče


Burešová, Ivana

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Kalousek, AlešS:S-3
Kubín, ŠtěpánS:S-3
Maléř, Petr0:31
Sirotek, ČeněkS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Koskubová, JulieS:S-3
Kubín, Štěpán3:25
Marek, Rudolf0:S7
Šrytr, MartinS:S-3
Uhlíř, MartinS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Davies, EdwardS:S-3
Sirotek, ČeněkS:0-1
Šrytr, MartinS:S-3
Štanderová, PavlaS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kalousek, AlešS:0-1
Koskubová, Julie0:S7
Rousek, FilipS:S-3
Šrytr, MartinS:S-3
Štanderová, PavlaS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Koskubová, JulieS:S-3
Nožičková, GabrielaS:S-3
Sirotek, Čeněk0:31
Šrytr, Martin0:S7
Uhlíř, Martin3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Bouška, DanielS:S-3
Koskubová, JulieS:0-1
Rousek, Filip3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Bouška, DanielS:S-3
Kovalovský, Jan0:31
Preclíková, KateřinaS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Hamáček, MichalS:0-1
Kačírek, TomášS:S-3
Lesk, JiříS:S-3
Maléř, Petr0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Hamáček, Michal0:31
Lesk, JiříS:S-3
Maléř, Petr2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, TomášS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Davies, Edward1:32
Lesk, Jiří3:07
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Brebera, MartinS:0-1
Farrag, TaťánaS:0-1
Hladík, RichardS:0-1
Purma, PavelS:0-1
Stehlík, FrantišekS:0-1
Tamer, SeifS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Jechová, IvetaS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Kraus, Pavel0:31
Semerád, Jan2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Fuchs, MatějS:S-3
Kosinka, JosefS:S-3
Novotný, Vladimír1:32
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Bičišťová, Zuzana0:S7
Jechová, Iveta0:S7
Jiroušková, Jana3:07
Prokeš, Petr0:S7
Semerád, Jan3:07
Silný, Martin0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Hlousek, LubošS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Petrů , Pavel S:0-1
Prokeš, PetrS:S-3
Samšeňák, JanS:S-3
Semerád, JanS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Jechová, IvetaS:S-3
Jiroušková, JanaS:0-1
Kraus, PavelS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Jarkovský, Michal2:33
Vincent, Oldřich0:31
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Hlousek, Luboš1:32
Jechová, IvetaS:S-3
Jiroušková, Jana3:07
Prokeš, Petr0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Havlíček, Jakub0:S7
Kavka, Jakub3:25
Semerád, Jan3:16
Silný, MartinS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Hlousek, Luboš1:32
Kraus, Pavel3:16
Novotný, LukášS:S-3
Prokeš, PetrS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Doubravský, LukášS:S-3
Jechová, Iveta3:07
Kavka, Jakub3:07
Paulišová, Kateřina0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Havlíček, JakubS:S-3
Jarkovský, MichalS:0-1
Kavka, JakubS:S-3
Petriláková, Patricie0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Brunclík, MichalS:S-3
Doubravský, LukášS:S-3
Menoušek , Standa S:S-3
Musil, PetrS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Barvínek, Milan1:32
Paulišová, Kateřina3:07
Silný, Martin3:16
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Doubravský, LukášS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Havlíček, Jakub2:33
Pospíšil, Jan0:S7
Prokeš, Petr0:31
Urubčík, RomanS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Doubravský, Lukáš3:07
Hlousek, Luboš2:33
Jaroš, Tomáš0:S7
Semerád, Jan3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Havlíček, Jakub3:07
Hlousek, Luboš2:33
Kormoš, JanS:S-3
Silný, Martin1:32
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Frátrik, Josef0:S7
Hyršl, Martin0:S7
Novotná, Kateřina0:S7
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 15
Bodů za skupinu : 5
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Brichová , Michaela 0:S7
Kutnar , Jiří 0:S7
Semerád, Jan0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Havlíček, Jakub3:16
Kouba, JiříS:S-3
Novotná, Kateřina3:25
Semerád, Jan3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Hlousek, Luboš2:33
Chlupová , Iveta 3:07
Kormoš, JanS:S-3
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Buchelt, JaromírS:S-3
Chlupová , Iveta S:S-3
Kovalovský, JanS:S-3
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Hebelka, AlešS:0-1
Chlupová , Iveta 0:S7
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Buchelt, JaromírS:S-3
Hlousek, LubošS:0-1
Chlupová , Iveta 3:16
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Havlíček, JakubS:0-1
Kábrt, Martin0:31
Novotná , Barbora S:0-1
Novotná, KateřinaS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Novotný, LukášS:S-3
Paulišová, KateřinaS:0-1
Petrů , Pavel 2:33
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Havlíček, Jakub3:07
Novák, Jiří0:31
Novotná , Barbora S:0-1
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Kutnar , Jiří 1:32
Maják, Jakub3:16
Marcinko, Vojtěch3:07
Petrů , Pavel 3:07
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Havlíček, Jakub3:07
Novotná , Barbora S:0-1
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 15
Bodů za skupinu : 10
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Hlavička , Tomáš S:S-3
Maurer, MichalS:0-1
Petrů , Tomáš S:S-3
Svodoba, MarekS:S-3
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Brichová , Michaela S:0-1
Frátrik, JosefS:0-1
Havlíček, JakubS:0-1
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Dohnal , Lukáš S:0-1
Jedlička, RobertS:0-1
Marcinko, Vojtěch3:07
Novotná , Barbora 3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Hlousek, Luboš2:33
Novotný, LukášS:0-1
Souček, JanS:0-1
Valík , Ondřej S:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Bičišťová, Zuzana0:31
Boháč, Jan1:32
Kormoš, Jan2:33
Novák, JiříS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Havlíček, Jakub3:16
Jarkovský, Michal3:07
Maják, Jakub3:16
Marcinko, Vojtěch3:25
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Maják, JakubS:0-1
Musil, PetrS:S-3
Novotný, LukášS:S-3
Peroutková, PetraS:S-3
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Čtvrtečka, HynekS:S-3
Peroutková, Petra2:33
Stohwasser, VáclavS:S-3
Tschöpa, JakubS:S-3
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Čtvrtečka, Hynek0:S4
Maják, JakubS:0-1
Marcinko, VojtěchS:0-1
Peroutková, PetraS:S-3
Tschöpa, JakubS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Hlousek, Luboš3:25
Kafka, Pavel1:32
Kormoš, JanS:S-3
Silný, Martin0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Barvínek, MilanS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Novák, MichalS:0-1
Novotný, Lukáš2:33
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Holata, Petr0:S4
Jarkovský, MichalS:S-3
Novotný, Lukáš2:33
Silný, MartinS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Kočí, Radek0:31
Kormoš, JanS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Silný, MartinS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Kormoš, JanS:S-3
Mašín, Ondřej0:31
Silný, MartinS:S-3
Vlček, Jiří0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Kormoš, JanS:S-3
Marek, Rudolf3:25
Novák, Michal0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Prokop, Milan2:33
Střelka, Valdemar1:32
Škarpa, Jan0:S7
Vosáhlo, Pavel0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Cvrček, Jiří0:31
Hladík, Libor0:S7
Kormoš, Jan0:31
Zloch, Roman3:25
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Kormoš, Jan3:07
Novák, Michal3:07
Střelka, Valdemar0:31
Škarpa, Jan3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Bříza, JiříS:S-3
Hrobský, Michal0:S7
Musil, Petr3:07
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Dubec, JanS:S-3
Musil, PetrS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Bříza, Jiří0:31
Musil, PetrS:0-1
Rieger, JaroslavS:S-3
Škarpa, Jan0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Hladík, LiborS:0-1
Muharem, SannyS:S-3
Nguyen, MilanS:0-1
Rieger, JaroslavS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Hepnar, Ondřej0:31
Hlousek, Luboš0:31
Horáková, Vlasta0:S7
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Boháč, JanS:S-3
Hlousek, LubošS:S-3
Horáková, Vlasta0:S7
Kormoš, Jan0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Dostál, Jan0:31
Langer, Viktor0:S7
Novák, JiříS:S-3
Zloch, Roman2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, Jan0:S7
Langer, Viktor0:S7
Rieger, Jaroslav0:S7
Vogel, Jan0:S7
Žitná, Pavla0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Langer, ViktorS:S-3
Marek, Rudolf0:31
Novák, Jiří3:25
Novák, MichalS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Hebelka, Aleš1:32
Langer, ViktorS:S-3
Vogel, JanS:S-3
Zloch, Roman3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Blažej, Michal0:S7
Hebelka, Aleš2:33
Kormoš, JanS:S-3
Musil, Petr3:25
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Hebelka, Aleš1:32
Hlousek, LubošS:S-3
Marek, RudolfS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Hebelka, Aleš0:S7
Hlousek, Luboš3:07
Marek, RudolfS:S-3
Novák, Michal2:33
Prokop, Milan2:33
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Anděl, MartinS:0-1
Hlousek, LubošS:S-3
Klemsa, Roman0:31
Marek, RudolfS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Boháč, Jan1:32
Hlousek, Luboš0:S7
Lacek, Pavel0:31
Stárek, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Hlousek, Luboš3:25
Kormoš, Jan0:31
Kuta, Pavel0:31
Mergl, Lukáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 330
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Schlinger, Lukáš0:S7
Šimonová, Petra0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 330
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Kratochvíl, Martin0:31
Schlinger, LukášS:S-3
Šimonová, PetraS:S-3
Vogel, JanS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 330
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Kormoš, JanS:S-3
Kratochvíl, MartinS:S-3
Schlinger, VlastimilS:S-3
Vogel, JanS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Raab, PetrS:0-1
Šebrle, PetrS:0-1
Tůma, MartinS:0-1
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Döring, Robert0:31
Kosinka, Josef1:32
Truneček, Tomáš0:S7
Zakravský, Jaroslav0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Dostál, David3:07
Šebrle, Petr3:07
Tůma, Martin1:32
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Holub, FrantišekS:S-3
Horáková, VlastaS:S-3
Jaroš, ZdeněkS:S-3
Vejdělek, TomášS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Hrobský, MichalS:S-3
Tilkeridis, IvanS:S-3
Truneček, TomášS:S-3
Vejdělek, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Čapek, Michal0:S7
Holub, František0:S7
Hrobský, Michal1:32
Jaroš, ZdeněkS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Grüsser, ZbyněkS:S-3
Hubal, DavidS:S-3
Novotný, ZbyněkS:S-3
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Grüsser, ZbyněkS:S-3
Nypl, MiroslavS:S-3
Rejzek, IgorS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Hubal, DavidS:0-1
Jaroš, ZdeněkS:S-3
Rejzek, IgorS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Jaroš, ZdeněkS:S-3
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Vejdělek, Tomáš0:31
Zakravský, JaroslavS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Jirka, Aleš3:07
Nypl, Miroslav0:S7
Šupolík, Petr0:S7
Vejdělek, Tomáš0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
275