Historie hráče


Havlíček, Jakub

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Kmínek, Roman1:32
Kronďák, Petr
Kupka, Luděk
Sodoma, Kamil
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Kalousek, Aleš3:16
Novotný, Vladimír3:25
Téra, Matouš3:07
Uhlíř, Martin3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Kupka, LuděkS:0-1
Maléř, Petr0:31
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kalousek, Aleš0:S7
Kosinka, Josef3:16
Kovalovský, Jan1:32
Téra, Matouš3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Lesk, Jiří3:07
Musil, Petr1:32
Novotný, Vladimír1:32
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fuchs, Matěj2:33
Kalousek, Aleš3:25
Kronďák, Petr0:31
Kupka, Luděk1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Lesk, Jiří0:S7
Musil, Petr3:07
Novotný, Vladimír3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Fajta, Václav0:31
Raab, Petr0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Fuchs, Matěj3:25
Kalousek, Aleš0:31
Novotný, Lukáš3:16
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kronďák, Petr0:S7
Kupka, Luděk1:32
Raab, Petr0:31
Sirotek, Čeněk2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Chmelař, David3:07
Musil, Petr3:07
Novotný, Lukáš3:25
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Fuchs, Matěj2:33
Chmelař, David3:25
Kmínek, Roman3:16
Lesk, Jiří3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Brebera, Martin1:32
Kronďák, Petr0:31
Raab, Petr0:31
Sodoma, Kamil0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Jindra, Miroslav0:S7
Novotný, LukášS:S-3
Sirotek, Čeněk3:16
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Bednarčík, Pavel3:07
Klanica, Vladimír3:07
Štanderová, Pavla3:07
Téra, Matouš3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Davies, EdwardS:0-1
Fuchs, MatějS:0-1
Jindra, MiroslavS:0-1
Lesk, JiříS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Jarkovský, Michal1:32
Kupka, Luděk0:31
Sirotek, Čeněk3:07
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Davies, Edward0:S7
Fuchs, Matěj0:31
Chmelař, David0:S7
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Hebelka, Aleš1:32
Kupka, Luděk2:33
Lesk, Jiří3:07
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Klanica, Vladimír3:07
Musil, Petr3:25
Nosek, Lubor3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Buchelt, JaromírS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Purma, PavelS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Jiroušková, JanaS:S-3
Novotný, VladimírS:0-1
Semerád, JanS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Brebera, Martin1:32
Jarkovský, Michal0:31
Novotný, VladimírS:0-1
Paulišová, KateřinaS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Frátrik, Josef2:33
Fuchs, Matěj0:S7
Konáš, RadekS:0-1
Marek, Rudolf0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Brebera, Martin3:16
Frýdl, František0:S7
Kosinka, Josef0:31
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Jarkovský, Michal2:33
Marek, Rudolf0:31
Novotný, LukášS:0-1
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Konáš, Radek2:33
Novotný, VladimírS:S-3
Střelka, Valdemar0:31
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Boháč, Jan0:S7
Frátrik, Josef3:25
Mikulecký, StanislavS:S-3
Novotný, Vladimír2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Fuchs, Matěj2:33
Jiroušková, Jana3:07
Míková, Kristýna3:07
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Hlousek, LubošS:S-3
Kosinka, JosefS:S-3
Suchý, AlešS:S-3
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Barvínek, MilanS:S-3
Buchelt, Jaromír2:33
Kraus, PavelS:S-3
Novotný, Lukáš3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Jarkovský, Michal1:32
Kosinka, JosefS:S-3
Míková, KristýnaS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Fuchs, Matěj1:32
Jiroušková, Jana3:07
Novotný, Vladimír1:32
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Hlousek, LubošS:S-3
Kraus, Pavel2:33
Vincent, OldřichS:S-3
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Bičišťová, Zuzana0:S7
Fuchs, Matěj0:S7
Neugebauerova, Iveta3:07
Prokeš, Petr0:S7
Samšeňák, Jan0:S7
Semerád, Jan0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Jiroušková, Jana3:07
Kavka, Jakub3:07
Kraus, PavelS:S-3
Prokeš, Petr0:S7
Samšeňák, JanS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Fuchs, MatějS:0-1
Kavka, JakubS:0-1
Samšeňák, Jan0:S7
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Burešová, IvanaS:0-1
Kavka, JakubS:0-1
Semerád, JanS:0-1
Silný, MartinS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Boháč, Jan2:33
Jarkovský, MichalS:0-1
Petrů , Pavel S:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Diblíček, Martin0:S7
Hlousek, Luboš3:25
Semerád, Jan3:07
Silný, Martin3:25
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Burešová, IvanaS:S-3
Jarkovský, Michal2:33
Kavka, Jakub0:S7
Petriláková, Patricie0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Hlousek, LubošS:0-1
Kormoš, JanS:S-3
Roštejnská, KateřinaS:S-3
Smejkal , Lukáš S:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Bičišťová, Zuzana0:31
Doubravský, Lukáš0:31
Hebelka, Aleš2:33
Jánský, Ondřej0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Frýdl, František1:32
Jarkovský, Michal3:25
Menoušek , Standa 0:S7
Smejkal , Lukáš 3:25
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Burešová, Ivana3:25
Pospíšil, Jan0:S7
Prokeš, Petr1:32
Urubčík, Roman0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Brunclík, Michal1:32
Hebelka, Aleš0:S7
Novotný, Lukáš1:32
Paulišová, Kateřina0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Burešová, Ivana0:31
Hlousek, Luboš3:07
Kormoš, Jan0:31
Silný, Martin1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kormoš, Jan2:33
Novotná , Barbora 3:25
Paulišová, Kateřina3:16
Smejkal , Lukáš 0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Chlupová , Iveta 2:33
Jarkovský, Michal0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Pospíšil, Jan1:32
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Burešová, Ivana1:32
Kouba, Jiří0:S7
Novotná, Kateřina3:25
Semerád, Jan3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Bičišťová, Zuzana3:16
Menoušek , Standa 0:31
Smejkal , Lukáš 0:31
Zloch, Roman0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Frátrik, Josef0:S7
Novotná , Barbora 1:32
Semerád, Jan0:S7
Souček, Jan0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Jarkovský, Michal0:31
Kutnar , Jiří 1:32
Novotný, Lukáš0:31
Souček, Jan0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kouba, Jiří0:S7
Novotná, Kateřina3:16
Semerád, Jan3:07
Smejkal , Lukáš 1:32
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Burešová, Ivana0:S7
Kábrt, Martin0:31
Novotná , Barbora 1:32
Novotná, Kateřina3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Musil, Petr0:31
Semerád, Jan3:07
Smejkal , Lukáš 0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Burešová, Ivana0:31
Novák, Jiří1:32
Novotná , Barbora 0:31
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dohnal , Lukáš 0:S7
Hlousek, Luboš0:S7
Paulišová, Kateřina3:07
Semerád, Jan0:S7
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Burešová, Ivana0:31
Novotná , Barbora 0:31
Smejkal , Lukáš 3:25
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Kutnar , Jiří 0:31
Maják, Jakub0:31
Musil, Petr0:31
Novotná , Barbora 2:33
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Brichová , Michaela 3:16
Burešová, Ivana0:S7
Frátrik, Josef0:31
Smejkal , Lukáš 1:32
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Frátrik, Josef0:31
Hlousek, Luboš0:31
Kutnar , Jiří 0:31
Maják, Jakub1:32
Skupina 15
Bodů za skupinu : 10
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Hlavička , Tomáš 3:07
Marcinko, Vojtěch3:07
Petrů , Tomáš 0:S7
Tschöpa, Jakub0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Kutnar , Jiří S:0-1
Musil, Petr0:31
Novotná , Barbora 0:31
Souček, Jan0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Burešová, Ivana1:32
Jarkovský, Michal0:31
Maják, Jakub0:31
Marcinko, Vojtěch3:25

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
1633